Klacht: Pakket al 4 weken vertraagd (UB85796584GB)

joke van es-knoops op 01 juni 2026 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

PostNL klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ PostNL has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 1 juni 2026

Een klant heeft een klacht ingediend tegen PostNL vanwege een pakket dat al vier weken vertraagd is. Het pakket, met nummer UB85796584GB, zou op 21 mei bezorgd worden, maar de klant heeft tot nu toe geen oplossing ontvangen, ondanks vier pogingen om contact op te nemen met de klantenservice. De klant uit zijn teleurstelling over de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik dien hierbij een klacht in over PostNL. Mijn pakket, met nummer UB85796584GB, zou op 21 mei bezorgd worden, maar ik wacht hier nu al 4 weken op. Ik heb inmiddels vier keer contact gehad met de klantenservice via de chat, maar helaas zonder resultaat. Ik baal hier behoorlijk van en ben erg teleurgesteld in de service.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om mijn pakket zo snel mogelijk te ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM