Klacht: klacht over onterechte boete

OBW1945 op 13 juni 2013 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 13 juni 2013

W.H. Stevens heeft een klacht ingediend bij PostNL over een onterechte boete die hij ontving voor het verzenden van een envelop zonder postzegel. Hij had een bestelkaart naar een bedrijf in Elst gestuurd met een handgeschreven adres en een antwoordnummer, wat volgens hem geen frankering vereist. Stevens verzoekt om vernietiging van de boete.

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelkaart in een gesloten envelop naar een bedrijf in Elst (Gld) gezonden en voorzien van een handgeschreven adres met antwoordnummer: dus geen postzegels vereist.
Als afzender heb ik mijn naam/adresstempel gebruikt.
Tot mijn verbazing is dat adres door de Post.nl als bezorgadres aangezien en ik kreeg mijn eigen envelop retour met de tekst FRANKERING GECONTROLEERD
betaalcode: U02 30603 002040
ik ga ervan uit dat u de boete vernietigt.
mvg
W.H.Stevens, Altbroek 3a 6903 WK Zevenaar

Gewenste Oplossing:

schrappen van portboete

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb PostNL een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van

13 jaren geleden - Het spijt ons dat wij bovenstaande reactie hebben aangetroffen op deze website. Wij nemen klachten zeer serieus en wij willen graag weten of wij iets voor u kunnen betekenen. Wilt u met ons contact opnemen via Twitter @PostNL , Facebook.com/PostNL of kijk op onze website www.postnl.nl. Hier vindt u ook de overige contactgegevens van onze klantenservice.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM