Klacht: kapot pakket

stofpoe op 01 oktober 2024 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

PostNL klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ PostNL has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 1 oktober 2024

Een klant heeft op 16 september een pakket verstuurd naar zijn kleinzoon, maar dit is beschadigd aangekomen. Ondanks het betaalde verzendtarief van 7,95 euro, werd er door PostNL aangegeven dat er geen onderzoek kan worden gestart omdat het pakket niet aangetekend was verzonden.

Mijn Klacht:

Op 16 september heb ik een pakket verstuurd aan mijn kleinzoon voor zijn verjaardag. Hierin zaten 2 sorteerkastjes van de Action. ter waarde van 13,90. De kastjes zijn kapot aangekomen in Esch. En bij het bellen met postnl kreeg ik te horen dat er geen case kan worden opgestart omdat ik het niet aangetekend heb verstuurd. Nou betaalde ik 7,95 voor het versturen, dus ik vind dat genoeg om dat wel te onderzoeken.

Gewenste Oplossing:

Een restitutie van het hele bedrag of van een deel van dat bedrag. De aankoopbon van de 2 kastjes is ook aanwezig en ook foto's van de kapotte kastjes.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM