Klacht: opzeggen abonnement

irisogi op 22 januari 2015 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 22 januari 2015

Een consument heeft zich aangemeld voor de Postcode Loterij, maar heeft na 31 december verzocht om zijn abonnement te beëindigen. Ondanks dit verzoek werd er toch geld afgeschreven voor twee loten, en de consument ervaart het als onmogelijk om van het abonnement af te komen, wat leidt tot grote frustratie.

Mijn Klacht:

Zoals zovelen ben ik erin geluisd om in december mee te spelen met postcode loterij. Na 31 dec. heb ik nadrukkelijk gevraagd om het abonnement te beëindigen.
Vervolgens schrijven ze geld af voor twee loten (een was een gratis lot) en is het onmogelijk om van te af te komen. Ik heb 22 januari gebeld en het geld van februari kan ik al naar fluiten. Terwijl de maand nog niet eens is begonnen.
Wat een belachelijke slechte organisatie. Ik word noooooit meer lid.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug van de maand januari en februari

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM