Klacht: Kampioen moeilijk doen.

Tedimaro op 14 november 2013 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 14 november 2013

Een klant heeft een felicitatiekaart en brief ontvangen van de Postcode Loterij voor gratis bioscoopkaartjes, maar ondervindt problemen bij het invoeren van de winnaarscode op de website. Ondanks verschillende pogingen lukt het niet om toegang te krijgen, wat leidt tot frustratie over het proces.

Mijn Klacht:

Felicitatiekaart en brief van de Postcodeloterij ontvangen voor gratis bioscoopkaartjes
Je moet daarvoor naar de site van de postcodeloterij en daar je winnaarscode opgeven.
Maar wat je ook probeert, je komt er niet in..
Zo kan ik ook wel wat weggeven

Gewenste Oplossing:

Als mensen kaartjes gewonnen hebben, stuur die dan ook gewoon naar ze toe. Waarom dat vervelende gedoe allemaal.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM