Klacht: Geen extra bingo kaarten gekregen tijdens de miljoenenjacht gekregen wel extra voor betaal met die lot

dreamkoppel-30 op 03 november 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 3 november 2014

Een klant van de Postcode Loterij heeft extra bingokaarten besteld tijdens de miljoenenjacht, maar deze niet ontvangen, ondanks betaling. De klant vraagt zich af hoe dit mogelijk is en uit ook zijn frustratie over de kans om te winnen in zijn wijk.

Mijn Klacht:

tijdens de miljoenenjacht heb ik 2 extra lot bestel bij jullie, maar heb geen extra bingo kaarten gehad waar voor ik wel betaald hebt. Hoe kan dit?
hoe groot is de kans dat je wind in je wijk???????????????
vriendelijke groetjes Borghuis

Gewenste Oplossing:

Het zou mooi zijn als jullie die bmw weg geven dat ik dan gratis mee speelt met die extra lot.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM