Klacht: DVD Box verzilveren

Quinty5837 op 14 februari 2013 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 14 februari 2013

Een klant van de Postcode Loterij heeft moeite met het verzilveren van een DVD box die hij of zij heeft gewonnen. Ondanks het volgen van de instructies op de website, leidt de link alleen naar Klacht.nl en niet naar de juiste pagina om de keuze te maken.

Mijn Klacht:

Ik probeer volgens de opgegeven www.postcodeloterij.nl/dvdnaarkeuze een keuze te maken uit een DVD box die ik zou hebben gewonnen. Maar helaas kom alleen bij de site Klacht.nl uit.

Gewenste Oplossing:

Hoe kan ik wel een keuze maken? Zonder op allerlei sites uit te komen waar ik niet wil komen????

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM