Klacht: Bingonummers zijn vooraf bepaald.

joyce1986 op 05 oktober 2014 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 5 oktober 2014

Een speler van de Postcode Loterij uit zijn bezorgdheid over de nieuwe speelwijze van het bingospel, waarbij een apart bingo getal op tv wordt getoond. Hij vreest dat dit de geloofwaardigheid van het spel ondermijnt, omdat het lijkt alsof de nummers vooraf zijn bepaald, wat de integriteit van het kansspel in twijfel trekt.

Mijn Klacht:

Vorig seizoen moest je de nummers van de koffertjes die op dat moment getrokken werden doorstrepen op je bingokaart.
Dit seizoen word er bij de getrokken koffers een apart bingo getal getoond op tv..
Dit word nu zo wel erg ongeloofwaardig natuurlijk.
Jullie kunnen op deze manier vooraf al een bingokaart selecteren ergens in Nederland, zodat Winston alvast naar de desbetreffende plaats kan rijden.
Dit kan ik geen kansspel meer noemen, jullie hebben alles zelf in de hand.
Ik betwijfel nu erg de integriteit van het spel en van jullie.
Erg jammer dit.

Gewenste Oplossing:

Als het spel word verandert, zodat het voor iedereen weer eerlijk word.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM