Mijn Klacht:
Hallo,
Ik heb in augustus vorig jaar contact met jullie gehad dat ik al ruim een jaar betaal voor iemand anders. Ik ben sinds januari 2012 gescheiden en vanaf dat moment betaal ik niet voor 2 maar voor 3 loten.
Dit kwam echter pas aan het licht toen ik in juli een stroopwafelprijs gewonnen bleek te hebben en zijn naam ook op het lot vermeld stond. Overigens heb ik deze prijs nooit van die maand gehad.
De medewerker vertelde mij, dat hij dit in orde ging maken, maar dat ik ook een brief moest schrijven naar de financièle administratie. Dat heb ik ook gedaan, maar ook daar nog steeds niks van vernomen.
Inmiddels speel ik nog maar mee met 1 lot, maar zie toch graag de teveel betaalde kosten aan jullie graag terug. Het loopt vanaf januari 2012 tot aan december 2013, bijna 2 jaar dus.
Ik hoor graag van u.
Met vriendelijke groeten,
N.I.Middelkoop
Gangboord 2
1319 AW Almere
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als alle maanden die ik voor mijn ex betaald hebt, zijn teruggestort op mijn rekening.

