Klacht: pomp defect na 1 jaar

ontevredenklantnr1235567777 op 19 augustus 2013 over Whirlpool in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Whirlpool has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Whirlpool
Status Open
Datum 19 augustus 2013

Na een jaar ging de pomp van de vaatwasser van Whirlpool defect, en na drie jaar was dit probleem opnieuw aan de orde, maar was de garantie verlopen. Hoewel Whirlpool heeft aangeboden de pomp te repareren, zijn de kosten van 175 euro voor de eigenaar onacceptabel, gezien de hoge aanschafprijs van 1500 euro. De klant ervaart de service als waardeloos en vindt het onmogelijk om in gesprek te gaan met het bedrijf.

Mijn Klacht:

Na 1 jaar pomp kapot. In het derde jaar de pomp weer kapot maar geen garantie meer. Na contact te hebben gehad kan de pomp gemaakt worden door whirlpool maar dat gaat ons 175,– euro kosten. En dat met een vaatwasser van 1500 euro! Waardeloze service. Geen oplossing mogelijk. Wijken niet af van hun protocol. Absoluut noet mogelijk om in gesprek te gaan met whirlpool. Voor ons geen whirlpool meer!

Gewenste Oplossing:

Een nieuwe pomp. Zet mijn man er zelf wel in!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Whirlpool

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Whirlpool over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Whirlpool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM