Klacht: geen levering Tablet.

A. Deckers op 18 maart 2013 over playmasters.co in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 maart 2013

Een klant heeft op 1 februari 2013 een Samsung Galaxy Tab2 10.1 besteld bij playmasters.co en hiervoor €295,- betaald via Ideal. Ondanks meerdere e-mails en telefoontjes, heeft de klant het product nog steeds niet ontvangen en heeft inmiddels aangifte gedaan van internetfraude, evenals een annulering van de order en terugbetaling aangevraagd via Consuwijzer.

Mijn Klacht:

1 febr.2013 Samsung Galaxy Tab2 10.1 besteld en €295,- betaald via Ideal (order 09682). Na diverse mails en telefoontjes bericht dat product verzonden is echter tot op heden niets ontvangen. Heb inmiddels aangifte gedaan bij de politie voor internet fraude en brief gestuurd via consuwijzer voor annulering order en geld teruggevraagd.

Gewenste Oplossing:

Order annuleren en geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over playmasters.co

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over playmasters.co nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)