Klacht: iPhone aangeboden ter reparatie, bij inbraak gestolen, er komt geen oplossing

Tim Keller op 21 juni 2013 over phonedokter.nl in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 21 juni 2013

Een klant heeft in december 2012 zijn iPhone 5 ter reparatie aangeboden bij phonedokter.nl, maar de telefoon werd gestolen tijdens een inbraak bij het bedrijf. Na maanden van weinig tot geen communicatie, stelde het bedrijf een schadevergoeding voor die niet overeenkomt met de werkelijke situatie, aangezien er geen reparatiekosten zijn gemaakt. De klant is ontevreden over de afhandeling en de communicatie van phonedokter.nl.

Mijn Klacht:

Einde december 2012 heb ik mijn enige weken oude iPhone5 64 GB ter reparatie aangeboden bij de phonedokter in Schiedam. Later die dag is er bij het bedrijf ingebroken en is oa mijn telefoon gestolen. Ze reageren niet of nauwelijks op mail.

Na 5 manden kwamen ze met een voorstel: De dagwaarde van mijn telefoon werd gesteld op 595,- (Nieuw 879,-) daarvan trokken ze de reparatiekosten van 225,- af (die er niet zijn geweest, want het toestel was voor de reparatie al gestolen).

Op hun website claimen ze overigens dat een dergelijke reparatie 49,- kost. Kosten die ik al heb betaald overigens.

Gewenste Oplossing:

879,- op mijn rekening of een vervangende iPhone5 64GB.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM