Klacht: Te snel kapot

Ria Lamers op 08 november 2014 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Philips heeft op 12/11/14 contact opgenomen met de klant via e-mail. We hebben de feedback van de klant genoteerd en zullen hier in de toekomst rekening mee houden.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 8 november 2014

Een consument heeft in totaal twee waterkokers van Philips aangeschaft, waarvan de eerste na drie jaar en de vervangende na één jaar defect raakte. De klant vindt het ongebruikelijk dat beide dure apparaten binnen korte tijd kapot gingen en vraagt zich af of dit normaal is en of er nog mogelijkheden zijn voor compensatie.

Mijn Klacht:

Ongeveer 3 jaar geleden een waterkoker HD4686 (of HD4685, weet het niet omdat hij in de winkel is achtergebleven) gekocht, welke net binnen de garantietermijn kapot ging. Kreeg toen een nieuwe, waarvan de garantie maar een paar maanden was, omdat werd uitgegaan van de eerste aankoop. Helaas weer na een jaar kapot. Gezien de aankoopprijs niet normaal om binnen de drie jaar, twee van deze dure waterkokers kapot te hebben en helaas was ook de tweede niet meer te repareren. Hiervoor heb ik een goedkoop exemplaar gehad, waar ik zeker 15 jaar mee gedaan heb. Het kan dus zeker niet aan de behandeling liggen.
Wil graag weten of jullie dit normaal vinden en of er eventueel nog iets aan te doen is.

Gewenste Oplossing:

Zou het maar normaal vinden als deze tweede waterkoker nog binnen de garantietermijn gerekend zou kunnen worden, omdat hij immers nog geen jaar oud was en bepaald geen goedkoop exemplaar was.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 26 november 2014 om 13:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips heeft op 12/11/14 contact opgenomen met de klant via e-mail. We hebben de feedback van de klant genoteerd en zullen hier in de toekomst rekening mee houden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM