Klacht: Scheur slang in deksel melkkan koffie expressomachine

Anja Elie op 17 juli 2016 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
πŸ”„ In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 β˜…β˜†β˜†β˜†β˜†
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 17 juli 2016

Een consument ervaart problemen met de melkkan van zijn koffie expressomachine van Philips, waarbij een scheur in de slang zorgt voor onvoldoende druk en slecht opschuimen van melk. Na contact met Philips, dat aanvankelijk een gratis vervangend onderdeel beloofde, werd de consument doorverwezen naar Handyman voor de aanschaf van een nieuwe melkkan. De consument is ontevreden over de klantenservice van Philips, vooral omdat het apparaat €1300 kostte en er een jaar extra garantie op zou zitten.

Mijn Klacht:

Scheur in slang deksel melkkan, hierdoor bijna geen druk meer. Waardoor melk niet goed wordt opgeschuimd. Contact gehad met Philips. Beloofde eerst dat onderdeel gratis wordt toegestuurd. Vervolgens verwijzen ze ons na Handyman om daar een compleet nieuwe melkkan te kopen. We hebben een jaar extra garantie, tot mei 2017. Volgens philips niet op de melkkan. Echter juist dit dure apparaat gekocht vanwege de volautomatische melkopschuimer. Kosten apparaat €1300. Zeer slechte service door Philips. Volgens Philips is dit slijtage en wordt het daarom niet vergoed, wel een snelle slijtage dan.

Gewenste Oplossing:

Als Philips afspraken nakomt en ons gheel gratis een nieuwe complete melkkan ons toestuurt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Net bericht ontvangen van klacht.nl dat Philips mijn klacht niet in behandeling op klacht.nl. Via email vernomen van Philips dat ik op eigen kosten bij Handyman zelf een nieuwe melkkan kan gaan halen. Reclame 1 jaar extra garantie als je het product registreert en vervolgens met het cliche antwoord komen. Dat het betreffend onderdeel niet onder deze garantie valt. ?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM