Klacht: Roken air flyer Philips xl

Mevr de Vos op 11 oktober 2016 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 11 oktober 2016

Een consument meldt dat de Philips airfryer overmatig rookt, waardoor het brandalarm meerdere keren afgaat. De gebruiker benadrukt dat dit probleem niet te wijten is aan een gebrek aan schoonmaak en vraagt om een serieuze reactie van het bedrijf. Vanwege de aanhoudende rookontwikkeling overweegt de consument het apparaat terug te brengen.

Mijn Klacht:

Heb een klacht de airfryer rookt erg . Zorg dat brandalarm af gaat en niet 1 keer maar meerdere keren gebeurd en dat is niet omdat hij niet schoongemaakt is . Ik zou het fijn vinden als die klacht serieus genomen wordt . Ben van plan om hem terug te brenge omdat ik gezien heb dat jullie de klacht bij andere ook niet serieus nemen . Ik ben al het gerook zat . Graag reactie ! Gr

Gewenste Oplossing:

Om ruilen voor de kleinere met beter resultaat dus geen rook . En het dan te veel betaalde terug .

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM