Klacht: Lekkende koffiekan HD7751

beechkraft op 09 juli 2013 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 26 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Philips Webcare heeft op 12 juli 2013 via e-mail contact opgenomen met de klant. Philips en de klant zijn tot een oplossing gekomen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 9 juli 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We hebben een aantal maanden geleden een Philips HD7751 koffietzetapparaat gekocht. De koffiekan lekt bij inschenken, het lijkt niet mogelijk dit zonder knoeien te doen.

Gewenste Oplossing:

Een kan die niet lekt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 26 juli 2013 om 16:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips Webcare heeft op 12 juli 2013 via e-mail contact opgenomen met de klant. Philips en de klant zijn tot een oplossing gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM