Mijn Klacht:
graag nieuw voorstel voor klachten afghandeling . ik ben niet tevreden over de huidige gang van zaken.
Mij TV is nu drie jaar oud , heeft tot afgelopen goed gewerkt maar ineens is er geen beeld meer. Aangewezen reparateur kan gelijk de oorzaak van het probleem meedelen zonder het toestel gezien te hebben, reparatie zou om vervanging van het moederbord en /of power supply unit.
medewerker gaf aan dat reparatie 276 euro gaat kosten inclusief korting van Philips.
dit vind ik een ongehoord hoog bedrag v oor een tv, die 600 euro heeft gekost.
Daarnaast vind ik het niet kunnen dat een TV van een bedrijf als Philips zo snel stuk gaat. Philips vermeld telkens lets make things better!
In het verleden ben ik een trouw klant geweest van Philips en heb al diverse producten gekocht.
Ik ga er van uit dat u mijn klacht serieus neemt en u mij een passende oplossing kan aanbieden zoals het van een groot concern als Philips te verwachten is.
Gewenste Oplossing:
als Phillips bij een mogelijkheid aanbied om van een redelijke prijs een nieuwe tv kan aanbieden en de oude daarvoor terug neemt.

