Klacht: Draadloos ontvangst is zeer slecht

Ger Kerkhoffs op 16 april 2013 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 24 april 2013
Reactie van het bedrijf:

Philips heeft op 16/04/2013 en de daarop volgende dagen contact gehad met de klant om via troubleshooting dit probleem op te lossen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 16 april 2013

Een consument heeft problemen met de draadloze verbinding van de Philips Ambilight 46PFL7605H/12 televisie, ondanks het gebruik van een nieuwe router. Na contact met de klantenservice kreeg hij het advies om een vaste verbinding te maken en een SD-kaart met verlengkabel aan te schaffen, omdat de dongel te dicht bij de televisie zit, wat leidt tot een trage internetverbinding en buffering tijdens het kijken naar RTL XL. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

WIj hebben op basis van advies de Philips Ambilight 46PFL7605H/12 gekocht. Helaas werkt het draadloos netwerk heel slecht ondanks de aanschaf van een nieuwe router die een perfekte verbinding heeft met het modem maar slecht met de PTA01. Naar herhaaldelijk gebeld te hebben met de klanten service heb ik het advies gekregen om een vaste verbinding te maken met de televisie. Het aantal mb/s is te langzaam om naar RTL XL gemist te kijken ondanks een een draadloze verbinding heb met de laptop van 59.8 mb/s. Klanten service adviseert mij om een SD kaart te kopen en een verlengkabel want de dongel zit te kort bij de televisie waardoor het aantal mb/s te laag is om te kijken naar een aflevering van RTL XL zonder te bufferen, elke 10 sec buffert hij 30 sec om weer 10 sec te kijken. Koop maar een SD kaart en misschien is het opgelost. Koop maar een verlengkabel voor de dongel, hangt de dongel onder de tv in om een betere dataoverdracht te krijgen. Uiteindelijk moet ik de software downgraden en opgraden wat hij helaas niet doet. Klantenservice adviseert, doe maar een kabel trekken naar de tv dan is het waarschijnlijk opgelost. Klantenservice: dit is niet de oplossing, daarvoor heb ik niet een dongel aangeschaft en een dure router.

Gewenste Oplossing:

Vanwege het feit dat klantenservice het niet zeker weet, stuur mij een SD kaart op en dan zal ik kijken of hij niet meer buffert en evt een verlengkabel voor de dongel, ondanks ik het geen zicht vindt als de dongel ergens on de tv hangt in het zicht van iedereen.
Samsung heeft deze problemen totaal niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 24 april 2013 om 11:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips heeft op 16/04/2013 en de daarop volgende dagen contact gehad met de klant om via troubleshooting dit probleem op te lossen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM