Klacht: Pestkoppen en treiteraars

Cherry06 op 10 december 2024 over Ranzijn Tuin & Dier in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 10 december 2024

Een klant van Ranzijn Tuin & Dier heeft te maken met de euthanasie van haar kat, die lijdt aan een tumor. Ze uit haar frustratie over de hoge kosten van dierenartsbehandelingen en de financiële druk die dit met zich meebrengt, waardoor ze moet sparen voor de euthanasie. Ondanks haar verzoek om informatie over betere pijnstilling voor haar kat, heeft ze alleen een telefoontje ontvangen zonder de gewenste details.

Mijn Klacht:

Mijn kat heeft een tumor in haar bekje en is nu in afwachting op euthanasie. Ik ben ontzettend veel geld kwijt geweest aan onderzoeken en medicatie en eventuele zorg die een gewone dierenarts niet kan bieden. Met groot verdriet ben ik niet verder gekomen en moet ik toch afscheid nemen. Dierenarts kosten zijn duur maar zelfs je lieve huisdier in laten slapen kost een godsvermogen echt belachelijk! Ik heb het niet breed en door de vorige behandelingen is mijn portemonnee leeg. Ik moet nu letterlijk sparen om haar in te slapen. Zij slikt Ondertussen pijnstilling en ik ben langs de balie geweest om te vragen of er misschien betere zijn voor haar laatste momenten en wat daarvan de kosten zullen zijn daar zou ik dan later over terug gebelt worden. Nou dat telefoontje heb ik gekregen maar ipv informatie te krijgen heb ik het hele gesprek moeten aanhoren hoe verschrikkelijk ik wel niet ben dat ik mijn kat nog niet heb ingeslapen. Ben je zo hard bezig om alles uit de kast te halen voor je viervoetertje en uiteindelijk met verdriet en verslagenheid toch afscheid moet nemen maar gewoon geen geld hebben omdat ze zelfs de euthanasie drempel toren hoog leggen en daardoor moet sparen en dan aan de telefoon door TWEE dierenartsen???? te horen krijgen dat ik mijn kat expres laat lijden en dat ik verschrikkelijk ben. Ik laat mijn beestje niet expres lijden ik ben ontzettend hard bezig geweest om mijn huisdier te bieden wat ranzijn niet meer
wou of kon! Buiten dat was het ook onnodig, ik vroeg om informatie met de beste intenties voor wat ik NU nog kon bieden tot haar laatste dag. Ik ben zo boos en verdrietig geweest, dit was gemeen en gewoon pesterij!

Gewenste Oplossing:

Een excuus!!! Dit was onbeschoft respectloos en gemeen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ranzijn Tuin & Dier

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ranzijn Tuin & Dier nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Cherry06
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM