Klacht: Pen in trappelzak

Chrisark25 op 01 januari 2019 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 1 januari 2019

Een klant heeft een nieuwe trappelzak van HEMA gekocht, waarin een pen aan het labeltje vastzat. Dit leidde tot ongemak voor hun dochter, die niet kon slapen, en zorgde ervoor dat de ouders dit pas ontdekten tijdens het verschonen van haar pamper. De trappelzak was aangeschaft in een HEMA-filiaal in Waalwijk.

Mijn Klacht:

Ik had mijn kind in een nieuwe trappelzak van de Hema zonder van te voren te checken maar er zat een pen vast aan het labeltje dus heeft mijn dochtertje niet kunnen slapen en daardoor wij als ouders ook niet kwamen er achter toen we haar pamper verschoonden. Wij hadden hem gekocht in een Hema filiaal in Waalwijk de els

Gewenste Oplossing:

Als u er voor kunt zorgen dat zoiets nooit meer kan gebeuren

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM