Klacht: Niet geleverde onderdelen

Daniel001 op 20 februari 2013 over pcgreen.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
pcgreen.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf pcgreen.nl
Status Open
Datum 20 februari 2013

Een klant heeft op 15 januari geheugen besteld en betaald bij pcgreen.nl, maar heeft sindsdien geen verdere communicatie ontvangen. Na de bevestiging van de betaling blijft het bedrijf onbereikbaar via e-mail en de telefoon, die leidt naar een onduidelijke voicemail.

Mijn Klacht:

Ik heb 15 Januari geheugen besteld en betaald. Een aantal dagen later bevestiging gekregen dat het geld was ontvangen. Hierna werd er niet meer gereageerd op email en de telefoon wordt doorgeschakeld naar een onverstaanbare voicemail waarbij niet ingesproken kan worden.

Gewenste Oplossing:

Geld terug, de onderdelen zijn inmiddels elders besteld

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar pcgreen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb pcgreen.nl een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)