Mijn Klacht:
Van 1-8-2014 tm 31-08-2014 werd 4x een bedrag afgeschreven payinfo ten bedrage van 16,52. Ik heb net voor die datum een nieuw abonnement bij hi genomen en dit is dan gelijk het resultaat. Ik heb mij nimmer aangemeld voor een tv kanaal als whoosah. Kennelijk kan iemand zo maar via jouw telefoonrekening geld innen. Bij een klacht naar HI kreeg ik het volgende antwoord:
Reactie Via e-mail (Nienke)
09/29/2014 02:30 NM
Hi,
Bedankt voor je reactie.
Wat vervelend dat er extra kosten op de rekening staan voor internet diensten. Via je mobiele telefoon kun je je aanmelden voor betaalde ‘content diensten’, zoals logo’s, ringtones en games. Deze diensten worden door bedrijven buiten Hi om aangeboden. Je vindt de kosten van de door jouw bestelde diensten terug onder het kopje ‘www.payinfo.nl’ op je telefoonrekening. Voor een specificatie van de door jou aangeschafte diensten kun je met je mobiele telefoon surfen naar www.payinfo.mobi. Via een vaste internet aansluiting kun je naar www.payinfo.nl gaan.
Als je met je mobiele telefoon naar www.payinfo.mobi gaat (of via een vaste internet verbinding naar www.payinfo.nl ) krijg je daar een overzicht van je lopende abonnementen en betalingen aan leveranciers van content diensten. Zoals ik al aangaf worden deze betaalde content diensten niet door Hi aangeboden en daarom zijn wij hier ook niet verantwoordelijk voor. Ik kan de kosten hiervoor dan ook niet vergoeden
Groeten van Hi,Nienke Klantenservice Hi.
Dit slaat echt nergens op. Ik doen nit aan die onzin vn ringtones e.d. Ik heb inmiddels de zaak geblokkeerd, althans die indruk wordt gewekt als je info opvraagt via de link van die hi voorstelt.
Ik wens niet te betalen voor onzin die ik niet heb besteld.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als mijn geld gestorneerd wordt

