Klacht: Onterechte aanmelding “Whooshah Mobile TV Channel”

Jan256 op 24 september 2014 over payinfo in de categorie SMS Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
payinfo has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf payinfo
Categorie SMS Diensten
Status Open
Datum 24 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag kreeg ik bericht dat ik sinds 15/7/2014 ben aangemeld bij “Whooshah Mobile TV Channel’.
Ik heb mij hier echter nooit voor opgegeven, en ben dan ook benieuwd hoe het überhaupt mogelijk was dat ik hiervoor ben aangemeld. Ik heb mijn telefoon gecontroleerd en zie pas nu dat ik op 15/7 2 SMS berichten heb ontvangen van Whooshah en WhooshahMob. Op dat tijdstip was ik buiten wandelen en deed toen niets met de telefoon. Het lijkt erop dat ik door een ander ben aangemeld. Ik heb nog nooit van de service gehoord en eerlijk gezegd wens ik er ook geen gebruik van te maken. Ik heb mij dan ook gelijk afgemeld via de payinfo.
Sinds 15/7 is er 9 maal 5 Euro via een abonnement afgeschreven. Dit is in totaal 45 Euro. Hoe kan ik dit geld terug krijgen?

Gewenste Oplossing:

Als ik het geld terug heb ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over payinfo

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar payinfo over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over payinfo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM