Klacht: Hotel Group Paspoort gewonnen, maar ik moet wel betalen

Yvie77 op 29 maart 2012 over Passport Hotel Group in de categorie Hotel Card

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Hotel Card
Status Open
Datum 29 maart 2012

Een consument heeft een hotel group paspoort gewonnen, maar moet volgens de informatie die hij ontving, toch betalen. Ondanks herhaalde vragen over eventuele kosten en het toezeggen van een storting van 75 euro, ontbreekt dit belangrijke deel in de opname die hij per e-mail heeft ontvangen. De consument heeft gereageerd, maar blijft ontevreden over de situatie.

Mijn Klacht:

Enige tijd geleden ben ik, net als vele anderen blijkt uit deze site, gebeld dat ik 1 van de 20 gelukkige deelnemers was van een enquete(daar vul ik er heel veel van in, dus dat is op zich niet raar), die een hotel group pasport hadden gewonnen. Ik zou alles opgestuurd krijgen. De waarde is € 153,95 en de pas is 2 jaar geldig. Ik heb zeker 3 keer gevraagd of ik dus zelf niks hoef te betalen en er dus niks wordt afgeschreven van het bankrekeningnummer die ik heb opgegeven(want daar zou, wanneer ik binnen 3 maanden de pas zou gebruiken) 75 euro op worden gestort.
Ik heb de opname vandaag per mail gekregen, maar daar mist het gedeelte dat ik vraag of er dus niks van mijn rekening wordt geschreven. Ik heb nog wel teruggemaild en ben daarbij redelijk rustig gebleven: Zo van, nou dan zal ik het wel verkeerd hebben begrepen en sorry, maar ik heb geen geld, dus wil het graag alsnog annuleren enzovoort. Maar daarna zei mijn man, ga eens op Kassa kijken. Nou ik vond daar een zee van klachten en kwam zo ook op deze site. Ik ben dus niet de enige die blij wordt gemaakt met een dooie mus en vervolgens een bandopname moet doorlopen die zo snel gaat, dat je het haast niet kan volgen. Daarom vroeg ik dus nog een keer of ik nu wel of niet wat moest betalen. Nee, u hoeft niks te betalen…. !!!!!! Ik voel me vreselijk bedonderd en ben zeker van plan het hier niet bij te laten, wanneer ze blijven eisen dat ik moet betalen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als Hotel Group Paspoort alsnog akkoord gaat met de annulering en dus niet hoef te betalen!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM