Klacht: pall mall shag xl

marcelwolff op 13 februari 2016 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 13 februari 2016

Een consument heeft meerdere keren ervaren dat bij het openen van een nieuw pakje Pall Mall shag veel droge, losse mot uitvalt. Hij vindt het teleurstellend dat er in een nieuw pakje droge shag aanwezig is en dat de winkel geen oplossing kan bieden.

Mijn Klacht:

ik heb al paar keer (6)keer gehad met nieuw pakje shag dat als ik hem open doe en over de kop hou dat er heel veel droge losse mot uit valt, ik vind dat als je nieuw pakje koopt ,er geen droge shag tussen hoeft te zitten beetje jammer en om nou terug te gaan naar winkel waar ze zeggen kunnen we niks aan doen.MvG m wolff

Gewenste Oplossing:

als ik keer mail terug krijg met wat er aan gedaan gaat worden en ook daad werkelijk goed pakje shag krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pall Mall

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pall Mall nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM