Klacht: Menthol sigaretten

Monique251 op 29 mei 2017 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 29 mei 2017

Een consument heeft een pakje Pall Mall sigaretten gekocht bij een supermarkt, maar ontdekte na opening dat het om mentholsigaretten ging, wat hij niet lekker vindt. Hij geeft aan dat er geen duidelijke aanduiding op het pakje staat dat het menthol betreft en vindt dat de verpakking te veel op andere varianten lijkt.

Mijn Klacht:

Ik had een pakje blauwe pall mall á €7.90gekocht bij onze plaatselijke AH. Nu blijkt, nadat ik het heb open gemaakt, menthol sigaretten te zijn! Als ik iets niet lekker vindt zijn het menthol sigaretten. Er staat nergens op het pakje dat het menthol is. De pakjes lijken extreem veel op elkaar!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een nieuw pakje gewone blauwe pall mall ontvang. Het kostte me toch €7.90..

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM