Klacht: Half volle sigaretten

Joshuaxl op 13 mei 2013 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 13 mei 2013

Een consument heeft een klacht ingediend over Pall Mall sigaretten, waarin hij meldt dat hij drie half lege sigaretten aantrof in een recent aangekocht pakje. Hij geeft aan dat er geen tabak aanwezig was in deze sigaretten en heeft geen foto ter ondersteuning van zijn klacht gemaakt.

Mijn Klacht:

Goedendag, Ik zou graag een klacht willen melden van Pall Mall Sigaretten,

Ik heb vorige week een groot pakje sigaretten gekocht bij een benzine pomp.

Ik wou roken en vond 3 half lege sigaretten in het pakje en geen spoor van de tabak die er eigenlijk inhoord.

Heb een tip gekregen van een vriend van mij dat ik er een klacht over maken moest. Heb in tussentijd ook geen foto ervan gemaakt..

Ik heb

Gewenste Oplossing:

een vergoeding van een nieuw pakje.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM