Klacht: folie moeilijk te verwijderen

Arend Reeders op 30 maart 2015 over Pall Mall in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Pall Mall
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 30 maart 2015

Een klant heeft problemen ondervonden bij het verwijderen van de folie van een slof mentol click sigaretten van Pall Mall. Het aftrekbandje bevindt zich niet op de gebruikelijke plek, waardoor het moeilijk is om de folie normaal te verwijderen. De klant vraagt om een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Goedemiddag, heb een slof mentol click gekocht en het is niet mogelijk om de folie op een normale manier te verwijderen. De aftrekbandje wat normaal onder het lipje zit ligt nu ongeveer 1 cm eronder. Hopelijk kunt u hier wat aan doen.
Mvg.
A.M.Reeders

Gewenste Oplossing:

Als ik de pakjes weer normaal kan openen zonder gereedschap

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM