Mijn Klacht:
Retourzending moest van dhl met een zelf te printen etiket of via inleverpunt. Zelf etiket printen lukte niet, dus ingeleverd bij dhl-inleverpunt, een lang nummer moest ik zelf op het pakket schrijven en zo is het ingeleverd medio december en nu is het nog steeds spoorloos. Kastje naar de muur is begonnen, ik heb melding gemaakt bij dhl en een casenummer 24212787 gekregen en zou teruggebeld worden. Nooit teruggebeld dus weer zelf gebeld en nu kreeg ik het bericht dat de afzender nu bij dhl een onderzoek moet laten starten. Inmiddels geeft het bedrijf waar we hebben besteld ook niet thuis en die zegt dat wij nu verzender zijn! Ik heb nog geen klacht zelf ingediend bij dhl maar door een goede eerdere ervaring met klacht.nl direct hier een klacht ingediend.
Gewenste Oplossing:
Betalen door DHL aan ons van het bedrag van het bestelde product (verbandschoenen voor mijn moeder van 92 jaar besteld bij thuiszorgwinkel) een waarde van 108,95 euro.
Of het gevonden pakket met geheel intakte inhoud retour geven aan mij zodat we het kunnen retourneren aan de thuiszorgwinkel (via postNL!!).

