Klacht: Pakket niet geleverd

Frank van Broekhoven op 28 november 2023 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 november 2023
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Bedankt voor uw bericht. U geeft aan dat uw pakket niet is afgeleverd en geen bericht heeft ontvangen dat uw pakket bij een PostNL-punt is. Ik begrijp dat dit teleurstellend voor u is. Mijn excuses hiervoor. Graag informeer...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf PostNL
Status Opgelost
Datum 28 november 2023

Een klant heeft een pakket besteld via eBay, maar ontving dit na vier weken nog steeds niet. Na contact met de verkoper bleek dat het pakket bij hem was aangeboden, maar hij had hier geen kennis van. De klant vraagt zich af of hij zijn pakket alsnog ontvangt of, indien het is teruggestuurd, of hij de verzendkosten kan terugkrijgen.

Mijn Klacht:

Ruim 4 weken geleden heb ik een aankoop bij EBay.nl gedaan, en nog steeds niets ontvangen. Na contact met de verkoper en informatie bij EBay lijkt het pakket bij mij thuis aangeboden te zijn, maar ik heb daar nooit iets over geweten, er was dus geen briefje of mail van post.nl, en ik kwam hier afgelopen week pas achter.
Het pakketje was verstuurd per Colissimo France op 27-10 , met als ordernummer CW253233360FR.
Het zou ook aangekomen zijn bij Interconnect Premiuminkoop Schiedam.

Mijn vraag is dus: krijg ik alsnog mijn pakket, of als het teruggestuurd is naar afzender krijg ik dan de verzendkosten van 14€ terug p, plus het bedrag van het opnieuw naar mij toesturen van het pakket, dus weer 14€. Dal lijkt me redelijk, want Post.nl is niet toch in gebreke gebleven.

Vriendelijke groet,

Frank van Broekhoven
Korreweg 258
9715 AP Groningen.

E-mail: [email protected]
Tel. 06-10236239

Gewenste Oplossing:

Zie boven. Graag wil ik het pakket alsnog ontvangen. Als dat niet zo is dan moet het opnieuw vanuit Frankrijk verstuurd worden, wat dan 14€ kost, 2x voor de eerste en de tweede verzending

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 28 november 2023 om 09:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Bedankt voor uw bericht. U geeft aan dat uw pakket niet is afgeleverd en geen bericht heeft ontvangen dat uw pakket bij een PostNL-punt is. Ik begrijp dat dit teleurstellend voor u is. Mijn excuses hiervoor. Graag informeer ik u hierover.

Uw klacht is geregistreerd om herhaling te voorkomen ter verbetering van onze dienstverlening. Volgens de scans is de zending teruggestuurd. Op de zending staat de daadwerkelijke reden van retour vermeld. Voor meer informatie en de vraag de zending opnieuw te versturen, kunt u het beste de afzender benaderen.

Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en wens u een prettige dag. Gaat het een volgende keer opnieuw niet goed? Laat het ons dan gerust weten. Op postnl.nl/klantenservice vindt u onze contactopties en antwoorden op veelgestelde vragen. 

Met vriendelijke groet,    

PostNL Klantenservice

Frank van Broekhoven

Heeft op 01 december 2023 om 17:18 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Er is niets opgelost. Ik heb geen pakket, ben mijn geld kwijt, en post.nl neemt geen verantwoordelijkheid voor hun fout, verwijzen me zelfs naar de verkoper om mij te vertellen wat er mis is gegaan. Dat slaat toch nergens op.

Alle klachten die gemeld zijn door Frank van Broekhoven
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM