Mijn Klacht:
Volgens oxxio heb ik 2 afrekeningen gehad. 1 ( over een tijdsbestek van 6 maanden ) á 1800 euro te betalen ( ondertussen 2800 euro bij DAS) en 1 ( over de volgende 6 maanden ) met een teruggave van 300 euro.
Als ik vraag waar die 1800 euro vandaan komt zeggen hun de juiste standen te hebben en dat die rekening dus klopt.
Ze hebben zelf meerdere keren aangegeven dat ze de juiste standen van mijn overstap van de NEM naar Oxxio waarschijnlijk niet goed hebben overgenomen. Maar nog houden ze vol dat deze standen kloppen en hebben zij mijn correctie aanvraag geweigerd. Nu het volgende, ik heb zonnepanelen, daar krijg ik ( normaal gesproken ) altijd wel geld van terug. Hoe is het dan mogelijk dat ik 1800 euro moet betalen over een tijdsbestek van 6 maanden??
Nu word ik gedreigd met afsluiting, en moet ik een borgstelling bij een andere leverancier betalen van 750 euro. Maar oxxio kan me opnieuw aansluiten als ik die 3000 euro maar even betaal bij de DAS.
Ze gaan niet meer verder uitzoeken hoe het mogelijk is dat ik ( in een rijtjeswoning met zonnepanelen ) over een tijdsbestek van 6 maanden zoveel verbruikt heb. Je kan als een eenouder gezin toch niet zoveel verbruiken terwijl je ook gewoon netjes je maandelijkse betalingen doet. En ook nog zonnepanelen heb?
Ik wil me rechtsbijstand erbij halen want ik word als consument nu van de kast naar de muur gestuurd en zit zometeen in een huis met 2 kindjes zonder elektra en gas.
Gewenste Oplossing:
uitzoeken waar die 1800 euro vandaan komt.

