Mijn Klacht:
Oxxio stuurde mensen op 12 jni 2014 naar onze straat in Meppel . De jonge man zei dat Oxxio is een van de goedkoopste energiebedrijf , betrouwbaar en daarnaast geven ze een IPad voor de nieuwe klanten .
Ik vroeg de consultant of er onkosten of onverwacht rekening zullen komen ? Hij verzekerde mij dat Oxxio regelt alles en dat ik geen enkel zorgen hoede te maken.
Dat zijn allemaal leugens: vandaag 22/07/2014 kwam een brief binnen van m’n oude energieleverancier en tot m’n verbazing ontdekte ik dat ik bijna €300.- aan opzeggingboete moet betalen . Slimmer nog , Oxxio zegt dat ze vanaf 1 juni 2014 geen opzeggingboetes meer voor nieuwe klanten betalen.
Als dit geen oplichterij is dan weet ik het niet meer? Welk mens zou nou naar Oxxio zou overstappen als ie weet dat ie een behoorlijk bedag gaat nog aan een opzeggingboete gaat dokken???? Vooral in deze tijd laatstaan als iemand van een mager salaris , pensioen of uitkering moet rond komen . En ik het het niet over mensen dat in de wsnp met kinderen in de shit zitten.
Laat ze maar verrotten met de IPad als het nog waar zou zijn .
Oplichters
Ik ga werk van maken niet voor mij maar om andere arme mensen ( bejaarden bv) te beschermen
Gewenste Oplossing:

