Klacht: Automatische incasso

Madelene op 17 juli 2014 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 24 juli 2014 telefonisch contact gehad met de klant en tot een oplossing gekomen

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 17 juli 2014

Een klant van Oxxio heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de automatische incasso, ondanks eerdere klachten. Hij ontving opnieuw een acceptgiro omdat er niet geïncasseerd kon worden en is gefrustreerd over de kosten van het bellen naar dure nummers. De klant eist een oplossing en overweegt zijn contract te beëindigen als het probleem niet wordt verholpen.

Mijn Klacht:

Beste klachten comissie,

Wederom van mijn zijde een klacht omdat het maar niet wil lukken met de Automatische incasso. Ik heb hier al eerder een klacht over ingediend en het lijkt jullie maar niet te lukken om jullie bank zaken te regelen.
Nu heb ik wederom een accept giro gekregen omdat er niet geincasseerd zou kunnen worden.
Ik ben het echt helemaal zat met het continue gebel op dure 0900 nummers en wil u during end verzekering dit fatsoenlijk op te lossen of ik beindig mijn contract bij jullie!

Gewenste Oplossing:

Wanneer de Automatische afgegeven incasso op normale wijze verloopt.
En ik een vergoeding krijg voor mijn bel kosten!
Ik wil iemand persoonlijk spreken en dus Teruggebeld worden (schijnt ook heel lastig te zijn voor jullie)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 24 juli 2014 om 13:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 24 juli 2014 telefonisch contact gehad met de klant en tot een oplossing gekomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie