Klacht: Hugo boss horloge

SelenaSelena6 op 26 juli 2021 over Outletuur.nl in de categorie Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 26 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

7 juli 2020 hebben wij voor mijn vriend een horloge cadeau gegeven van outletuur.nl Na deze 2 maanden te hebben gedragen liep het horloge niet meer de kroon is eraf gegaan. Wij zijn nou al meer als een half jaar aan het wachten op een nieuw horloge zoals zij ons hebben beloofd. Na veel mail contact te hebben gehad kregen wij sinds januari elke keer het zelfde verhaal te horen, dat als volgt ging: Het horloge zal binnen 2 tot 3 weken bij u geleverd zijn. Ook moest ik 50 euro extra betalen voor dit horloge, wat natuurlijk geen probleem zou zijn als ik hem ook daadwerkelijk zou krijgen. Wij wachten nou al zo lang en zijn het zat! Zo ga je niet met klanten om en is totaal niet realistisch. Wij klanten kunnen toch ook niet een bedrijf 7 maanden laten wachten op een betaling?? Dan word er een hele rechtszaak van gemaakt!

Gewenste Oplossing:

Ik wil het nieuwe horloge binnen 2 weken ontvangen. Zo niet wil ik het geld van het oude horloge terug de extra kosten van 50 euro. Dit heb ik tevens ook aangegeven maar hier gaan ze niet op in.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Outletuur.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Outletuur.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door SelenaSelena6
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM