Klacht: Oudejaarstrekking 2016

Shari89 op 03 januari 2017 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 3 januari 2017

Een klant van de Staatsloterij ontdekte na de Oudejaarstrekking van 2016 dat hij dacht 100 euro te hebben gewonnen met de eindcijfers 159, maar bij een latere controle op 2 januari bleek dat de winnende nummers anders waren. De klant vraagt zich af welke stappen er worden ondernomen om deze verwarring op te lossen.

Mijn Klacht:

Op middernacht rond kwart over 12/half 1 zowel de cijfers op de website als de lotenchecker nagekeken. Daaruit bleek dat ik met de eind cijfers 159 100 euro had gewonnen!! Dit heb ik dan ook gevierd, was blij iets te hebben gewonnen. Vervolgens kijk ik 2 januari nogmaals na de klachten van mensen, blijken de nummers anders te zijn en ik dus niets te hebben gewonnen!! Wat wordt hier nu aan gedaan?!

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding voor het misverstand

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM