Klacht: Otto, Een in en in slechte service

Hgdapo14 op 01 juni 2014 over OTTO in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
OTTO has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 september 2015
Reactie van het bedrijf:

Goedendag, OTTO heeft zich onlangs geregistreerd bij Klacht.nl. Mocht uw klacht nog steeds actueel zijn horen wij dit graag van u. U kan telefonisch contact opnemen via 0900-1901 of e-mailen naar [email protected].   Met vriendelijke groet, OTTO Klantenservice

Bedrijf OTTO
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 1 juni 2014

Na contact met de klantenservice van Otto over de bezorging van een hoekbank, werd de klant geïnformeerd dat de bank zou worden teruggenomen als deze niet kon worden afgeleverd. Ondanks een levertijd van vijf weken, ontving de klant drie weken later een e-mail met de mededeling dat de bank niet geleverd kon worden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Wij hebben drie weken geleden gebeld naar de klantenservice van Otto, omdat wij voornemens waren een prachtige hoekbank te kopen bij Otto. Aangezien het om een grote bank ging, hebben we inlichtingen gevraagd over de bezorging wat er zou gebeuren wanneer de bank onverhoopt niet binnen zou kunnen komen. het antwoord was dat de bank dan weer mee terug genomen zou worden. Met dat idee konden wij leven en hebben dan ook de bank besteld. Er stond een levertijd van 5 weken voor, wat ons de gelegenheid zou bieden om onze oude bank tijdig bij grofvuil aan te kunnen bieden, zodat we niet met twee banken in onze maag zouden zitten, daar wij niet over een extra bergruimte of schuur beschikken. Echter kregen we na drie weken, een dag voor Hemelvaartdag, een mail binnen met de mededeling dat de bank de eerstvolgende werkdag bezorgd zou worden via De PostNL@Home service van Otto. Daar dat ons overviel en we eventueel op dat tijdstip lopende afspraken niet in gevaar wilden brengen en we nog steeds onze oude bank hadden, graag de afspraak wilden verzetten. Er werd aangegeven dat je tot 20.00 uur telefonisch contact met de bezorgdienst kon opnemen om de afspraak voor bezorging te verzetten. Ik heb daarna middels de voice repons een kwartier lang de melding: er zijn geen wachtenden voor u, u bent de eerstwachtende gekregen. Na die tijd had ik er genoeg van en besloot de klantenservice van Otto te bellen. daar ook circa een kwartier lasng reclameboodschappen en blijft u aan de lijn ed en verder kwam het niet.Lichtelijk geagiteerd dan toch maar de bezorging in onze mik laten duwen was de enige oplossing. Er zou om 21.30 uur volgens de toegezonden email een sms gestuurd worden diezelfde avond over de bezorgtijd. Dit gebeurde niet maar op Hemelvaartdag toen we nog op een oor lagen vroeg in de ochtend, kwam er een telefoontje binnen met een robotstem die drie keer achter elkaar herhaalde dat de bank de vrijdag erna tussen 08.00 uur en 11.00 uur bezorgd zou worden. Dat werd dus racen tegen de klok om onze oude bank op tijd weg te krijgen met vele problemen ten aanzien van onze lopende afspraken.
De vrijdag werd inderdaad de bank bezorgd om 8.30 uur, dat klopte tenminste, OTTO. Het eerste deel van de bank werd naar boven gebracht en het tweede deel erd al bij gezucht. Niet erg klantvriendelijk.
Het bleek al gauw dat de bank in de ogen van de bezorgers te groot was om deze op de eerste etage in onze woonkamer te krijgen. Maar het advies was, dat als de pootjes van de bank eraf zouden zijn, dat het geen probleem was deze naar boven te krijgen. Ik verwachte dus ook dat de bezorgservice hiervoor verantwoordelijk zou zijn. Echter bleek dat de bezorgers de bank niet uit de verpakking mochten halen van hun baas (OTTO?, Post@Home Service?). daar sta je dan als klant van OTTO. We konden kiezen: of de bank terug en een ander model uitzoeken….alsof het om een kledingstuk gaat, of zelf de bank naar boven brengen, oftwel zoek het zelf maar uit! Bij de vraag of de bezorgers misschien even wilden helpen, zei men dat dat niet mocht van hun baas, vanwege eventuele kans op schade tijdens het omhoog sjouwen. We besloten dan maar om de bank zelf van pootjes te ontdoen, was makkelijk volgens de bezorgers, vermoedelijk met een imbussleuteltjes. helaas bleken de pootjes zeer stevig vast te zitten met kruiskopschroeven. daar sta je dan met een reusachtige bank midden op straat, was al blij dat het niet regende op dat moment. Enfin, het was vakantietijd, maar gelukkig hadden we een aantal zeer hulpvaardige buren die ons wilden assisteerden, die bereid waren ons te helpen om de bank boven te krijgen. Afgezien van een afgebroken poot en een deuk in de rugleuning staat ie nu te pronken in onze kamer. Ik ga het niet meer hebben over de slechte klantenservice en bezorgdienst die ik later opgebeld heb, om mijn beklag te doen en een snelle en fatsoenlijke afhandeling te vragen. De maat is bij ons vol, dit is eens maar nooit meer een besteliing bij OTTO Nederland.
Wel kregen we vandaag (zondag 1 juni) een factuur om onze restantbetaling te voldoen. Nu zijn we ernstig benieuwd naar de reactie van OTTO in deze, voordat we uberhaupt tot tot volledige betaling overgaan.

Gewenste Oplossing:

Wanneer OTTO dit serieus neemt, niet afwimpelt met een een of andere Marketing of Sales auto reply of het niet onder het vloerkleed wordt gemoffeld. Graag serieus behandelen. Wat doen wij met het afgebroken pootje van deze prachtige hoekbank?

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over OTTO

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar OTTO over deze klacht.

OTTO

Heeft op 14 september 2015 om 09:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedendag,
OTTO heeft zich onlangs geregistreerd bij Klacht.nl. Mocht uw klacht nog steeds actueel zijn horen wij dit graag van u.
U kan telefonisch contact opnemen via 0900-1901 of e-mailen naar [email protected].
 
Met vriendelijke groet,
OTTO
Klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM