Klacht: geen zicht op levertijd

Nick_de_B op 02 april 2020 over OTTO in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
OTTO has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 april 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste heer de Beer, ik heb u een mail gestuurd. De set is vanuit de leverancier onderweg naar de vervoeder en ik verwacht dat deze binnen enkele werkdagen contact met u opneemt. Mocht dit niet zo zijn dan horen wij...

Bedrijf OTTO
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 2 april 2020

Een klant heeft een tuinset besteld met een levertijd van 5-6 werkdagen, maar na drie weken heeft hij nog niets ontvangen en kreeg hij te horen dat er geen zicht is op de levertijd, die mogelijk maanden kan duren. Bij het verzoek om annulering en terugbetaling werd aangegeven dat dit pas mogelijk is na retour van het product, wat eveneens lang kan duren, waardoor de klant zich zorgen maakt over het gebruik van de tuinset in het voorjaar en de zomer.

Mijn Klacht:

Ongeveer 3 weken geleden heb ik een tuinset aangekocht met een levertijd van 5-6 werkdagen. Ik heb tot op heden niets vernomen dus gisteren maar even gebeld. Er werd mij duidelijk gemaakt dat de levertijd geenzins gehaald kon worden en dat er totaal geen zicht is op hoelang de levertijd op dit moment zou duren. Dit zou in het slechtste geval ook nog maanden kunnen gaan duren.

Ik heb aangegeven dat ik de bestelling dan wil annuleren en mijn geld retour wil. Dit was niet mogelijk, dat kan pas als ik het product retour stuur, wat dus nog maanden kan duren.

Toch zou ik graag in de lentezomer over een tuinset beschikken en wens niet te wachten tot de herfst.

Gewenste Oplossing:

Ik heb alle begrip voor de huidige situatie.

Echter wil ik graag een duidelijke termijn van aflevering en indien deze niet gegeven kan worden de bestelling annuleren en mijn geld retour.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar OTTO over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door OTTO in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat OTTO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

OTTO

Heeft op 02 april 2020 om 08:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer de Beer, ik heb u een mail gestuurd. De set is vanuit de leverancier onderweg naar de vervoeder en ik verwacht dat deze binnen enkele werkdagen contact met u opneemt. Mocht dit niet zo zijn dan horen wij dat graag van u. Vertrouwende u hiermede voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet. OTTO klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door Nick_de_B
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM