Klacht: wifi abonnement werkt slechts op 1 apparaat

papakees op 10 juli 2013 over Osmozis (WiFiCamping) in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Osmozis (WiFiCamping) has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Vaste Telefonie
Status Open
Datum 10 juli 2013

Een klant van Osmozis (WiFiCamping) heeft een klacht ingediend over het wifi-abonnement, dat 35 euro voor twee weken kost. Volgens de klant werkt het abonnement alleen op het eerste apparaat waarmee verbinding wordt gemaakt, in tegenstelling tot de verwachtingen die zijn gewekt in de algemene voorwaarden, waardoor de term 'unlimited' misleidend zou zijn.

Mijn Klacht:

wifi abonnement (35 Euro voor 2 weken!) werkt slechts op 1 apparaat; In tegenstelling tot de indruk die uit de algemene voorwaarden gewekt wordt, is het abonnement niet voor 1 apparaat afwisselend, maar kan uitsluitend met het eerste apparaat waar verbinding mee gemaakt wordt verder gewerkt worden. Dat mag je toch geen unlimited noemen?

Gewenste Oplossing:

expliciete vermelding in de gebruikersvoorwaarden van deze beperking.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Osmozis (WiFiCamping)

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Osmozis (WiFiCamping) over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Osmozis (WiFiCamping) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door papakees
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM