Klacht: Problemen met de 452.00Mhz

herodaher op 04 november 2013 over oranjejuice.com in de categorie Spam

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Spam
Status Open
Datum 4 november 2013

Er zijn problemen met blokvorming op twee zenders, waar de klager al drie jaar mee kampt. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice van Philips, krijgt hij geen hulp en wordt er aangegeven dat zijn klachten niet bekend zijn. De provider heeft bevestigd dat de storing in de televisie zit, maar de klager zoekt naar een oplossing voor dit probleem.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is dat er op 2 zenders blokvorming optreedt en dat ik er al 2cq 3 jaar mee bezig ben mijn TV is van juli 2013 3 jaar heb de service lijn van Philips gebeld en krijg daar te horen dat ze niks voor kunnen doen of ik moet alles betalen. Bij PHILIPS weten ze niets van mijn klachten terwijl ik hun het dossier nr. en de namen van de personen die mij te woord hebben gestaan heb genoemd helaas volgens Philips zijn deze niet bij Philips bekend. De provider heeft mij bewezen dat de storing in de tv ZIT WAT KAN IK DOEN OM HIERVOOR EEN OPLOSSING TE KRIJGEN.

Gewenste Oplossing:

Dat ik op alle zenders goed beeld heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over oranjejuice.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over oranjejuice.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM