Klacht: vervangen nieuwe tube

ROMEL MARIE op 27 juni 2021 over Oral B in de categorie Mondverzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Oral B
Categorie Mondverzorging
Status Open
Datum 27 juni 2021

Marie Siska ROMEL heeft op 3 januari 2021 twee Oral B-tandenborstels aangeschaft, maar ondervindt problemen met het vervangen van de tube bij één van de borstels. De oude tube kan wel worden verwijderd, maar de nieuwe tube past niet. Na contact met de winkel is haar geadviseerd om dit probleem via de klantenservice te melden.

Mijn Klacht:

Op 3.1.2021 kocht ik oral B (2stuks)tandenborstel maar nieuwe tube kan er niet in. Oude kan er wel uit.IDe ene doet het perfect bij de vervanging .De andere doet het niet!
Ik was in de winkel waar ik die aankocht maar melden mij dat ik het zelf via de klantenservice diende te melden.
Ik wacht uw berichten af en teken,
mvg
ROMEL Marie Siska

Gewenste Oplossing:

anders heel tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oral B

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oral B nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ROMEL MARIE
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM