Klacht: oplichting

sleutelmaker op 23 september 2019 over Detusa sleutelservice Almere in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 23 september 2019

Een oudere mevrouw heeft een sleutelmaker ingeschakeld voor het plaatsen van een nieuw slot en werd gedwongen om twee betalingen te doen, eerst van 699,98 euro en daarna van 500 euro. De betalingen zijn gedaan aan Detusa sleutelservice uit Almere. De mevrouw voelde zich bang voor de slotenmaker tijdens deze situatie.

Mijn Klacht:

Ik heb een sleutelmaker gebeld uit de Gouden Gids om een nieuw slot te plaatsen. Toen het slot geplaatst is moest ik onder dwang afrekenen en eerst 699,98 euro pinnen en daarna nog een keer 500 euro.
Uit de afschriften blijkt dat het gaat om Detusa sleutelmaker uit Almere.
Ik ben een oudere mevrouw en was erg bang voor de slotenmaker.

Gewenste Oplossing:

Als ik geld terug krijg. Natuurlijk ben ik wel bereid redelijke vergoeding te betalen voor het plaatsen van het slot in het weekend..

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Detusa sleutelservice Almere

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Detusa sleutelservice Almere nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM