Klacht: Oordopjes doen het maar 2 weken

maa jansen op 25 juni 2019 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 25 juni 2019

Een klant van Koopjedeal.nl heeft bluetooth oordopjes aangeschaft die na twee weken defect raakten. Na veel moeite om de oordopjes terug te sturen, heeft de klant herhaaldelijk contact opgenomen over de terugbetaling van € 17,09, maar ontving geen duidelijkheid over de status van de terugbetaling of de levering.

Mijn Klacht:

de, in februari aangeschafte bluetooth oordopjes deden het slechts 2 weken. ordernummer 203244897.
na heel veel gedoe kreeg ik eindelijk een adres waar ze naar toe terug gestuurd konden worden. Ik zou de € 17, 09 terug krijgen, dacht ik. 9-4 2019 een mail gestuurd, 16-5-2019 de oordopjes opgestuurd, 27-5- weer een mail gestuurd, 28 ste kreeg ik een mail dat de order was aangemaakt?? 12-6-weer een mail dat ik het geld terug wilde. 19-6 weer een boze mail deze keer gestuurd. vorige week kreeg ik weer een mail dat de order zaterdag werd geleverd, thuis gebleven en weer niets….

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze eindelijk dat geld over maken en niet steeds mailtjes sturen die ze niet waar maken. En een mooie bos bloemen voor al deze ergernissen, ofzo .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM