Klacht: Ontzagwekkend nieuws.nl

Twijk op 06 december 2021 over Ontzagwekkend Nieuws in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 6 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag folder van ontzagwekkend nieuws.nl tussen de normale folders aangetroffen. Werkelijk te schunnig voor woorden hoe corona wordt misbruikt om zieltjes te winnen. Dit soort uitingen moeten strafbaar worden gesteld en in ieder geval niet worden geaccepteerd om tussen de normale folders verzonden te worden. Ik denk niet dat J. akkoord zou zijn gegaan met deze vorm van het uitdragen van zijn woord. Shame on you!

Gewenste Oplossing:

Dit soort rotzooi niet meer drukken en verspreiden. Een bijdrage aan een goed doel dat helpt het vaccineren te bevorderen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ontzagwekkend Nieuws

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ontzagwekkend Nieuws nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Twijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM