Klacht: Onterechte vordering en verzoek om bevestiging

klagerabd6c1f2 op 19 oktober 2026 over Quitivo in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Quitivo
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 19 oktober 2026

Een klant heeft een e-mail ontvangen van Quitivo met een verzoek om een openstaand bedrag van € 42,00 te betalen, dat gerelateerd zou zijn aan Luxplus. De klant heeft echter al € 29,00 betaald aan een ander bedrijf voor het stopzetten van het abonnement en heeft nooit eerder van Quitivo gehoord, wat leidt tot onduidelijkheid en stress.

Mijn Klacht:

Ik ontvang een e-mail van Quitivo met een verzoek om een openstaand bedrag van € 42,00 te betalen, gerelateerd aan Luxplus. Ik heb echter al € 29,00 overgemaakt naar een ander bedrijf dat mijn abonnement zou stopzetten. Ik heb nooit eerder van Quitivo gehoord en heb geen schulden bij enige onderneming. Dit veroorzaakt onduidelijkheid en stress.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een bevestiging van Quitivo dat ik geen schulden heb en dat ik geen verdere berichten meer van hen ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Quitivo

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM