Klacht: onterechte boete????

dierie57 op 02 december 2015 over Syntus in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Syntus
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 2 december 2015

Een moeder klaagt over een boete van 35 euro die haar zoon kreeg voor niet inchecken met zijn studentenreisproduct, terwijl hij recht heeft op gratis openbaar vervoer. Tijdens drukte bij de halte dacht hij dat zijn ov-kaart herkend werd, maar bij controle bleek hij niet ingecheckt te zijn. Ze vraagt zich af of het mogelijk is om de onterecht geachte boete terug te eisen.

Mijn Klacht:

Mijn zoon studeert bij het Deltion College in Zwolle/Paar maand geleden kreeg hij een boete omdat hij niet ingechekt zou hebben.
een ritje van nog geen 2 euro werd nu wel erg duur, 35 euro bekeuring. En dat terwijl hij gratis openbaar vervoer geniet met zijn studentenreisproduct. Door de drukte bij de halte waar iedereen z,s,m, in de bus wil (1 bus en 200 wachtende leerlingen) was hij van mening dat zijn ov -kaart herkend werd door de incheckautomaat. Die piepte n.l. wel, maar dit was waarschijnlijk de kaart van diegene voor of na hem. Bij de controle door de ambtenaar bleek dat hij niet ingecheckt had. Nu heb ik mij laten vertellen dat de boete onterecht is, Kan ik dit bedrag nog terugeisen? Hij had er financieel geen voordeel van!

Gewenste Oplossing:

als de gevorderde boete is teruggestort

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Syntus

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Syntus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten