Mijn Klacht:
Een aantal weken geleden is er een loodgieter langs gekomen omdat ik mijn bovenverdieping niet warm kreeg en ik zelf geen tijd had om dit op te lossen. Ik was akkoord gegaan met voorrijkosten van € 45,-.
Vervolgens komt er iemand langs die mij vertelt te kunnen ontluchten maar dat wel een starttarief van 260€ kost en daarna 40€ per 10 minuten. Aangezien ik dat vrij fors vind, geef ik aan dat ik het dan zelf wel probeer.
De man pakt vervolgens zijn pin apparaat waarbij ik verwacht de voorrij kosten te moeten betalen, maar rekent hij min doodleuk de volledige opstartkosten. Na een analyse die hij heeft gedaan!
Omdat ik hierdoor werd overvallen en niet heel erg veel energie had om hier tegenin te gaan heb ik na enige woordenwisseling toch betaald. Vervolgens met het “kantoor” gebeld om aan te geven dat ik dit toch wel belachelijk vond en mijn geld terug eiste. Werd mij verzocht een mail te sturen.. daarna niks meer vernomen, na meerdere herinneringen te hebben gestuurd.
Gewenste Oplossing:
Geen oplossing


