Klacht: Onterecht ontvangen brieven van advocaat

klager9a414045 op 20 mei 2026 over Date4friend in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 20 mei 2026

Een gebruiker van Date4friend ontvangt bedreigende brieven van een advocaat met betrekking tot een abonnement op ChristelijkeSingles, terwijl hij geen enkele overeenkomst met deze website heeft. Hij is onbekend met de site en maakt zich zorgen over het feit dat zijn gegevens zijn gebruikt, met uitzondering van zijn rekeningnummer. De gebruiker verlangt naar een oplossing voor deze situatie.

Mijn Klacht:

Ik ontvang brieven van een advocaat waarin ik bedreigd word met verdere stappen vanwege een abonnement op ChristelijkeSingles. Echter, ik heb geen enkele overeenkomst met deze website en ik ken deze site helemaal niet. Daarnaast hebben ze al mijn gegevens, behalve mijn rekeningnummer. Dit veroorzaakt veel onrust en ik wil dit graag opgelost zien.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat de brieven stoppen en dat er geen verdere stappen worden ondernomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

18 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Date4friend
Download hier uw brief

Reactie van de melder van de klacht klager9a414045

26 minuten geleden - Waardeloos!!!

Alle klachten die gemeld zijn door klager9a414045
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM