Klacht: onterecht behandeld

mevrouw de boe op 09 november 2015 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 november 2015
Reactie van het bedrijf:

Hej Kimberly, wat een vervelende situatie! We begrijpen dat dit niet leuk voor je is geweest. We hebben daarom een melding aangemaakt voor onze collega's van IKEA Amersfoort, het referentienummer is 9023459. Onze collega's nemen zo spoedig mogelijk contact met...

Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Opgelost
Datum 9 november 2015

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad in het restaurant van IKEA Amersfoort, waar zij met haar moeder en zoon ging eten. Ze waren verrast door een wijziging in de service, waarbij in plaats van bekers om zelf te vullen, een pak met drankjes werd aangeboden zonder voorafgaande aankondiging. Ondanks hun onvrede over deze verandering en het verzoek om een leidinggevende te spreken, hebben ze dit uiteindelijk afgewezen.

Mijn Klacht:

vandaag ben ik met mijn moeder en mijn zoon wezen eten in het restaurant van ikea amersfoort.
zoals elke week.

wij namen 3 kindermenus zoals altijd! en nu werd ons een pak met 3 pakjes drinken in de schoot geworpen waarvan wij niks wisten want al weken lang krijgen wij bekers die we zelf kunnen vullen, ins ons geval cola en voor mijn zoon sap.

we stonden dan ook gek te kijken dat dit zonder enige vorm van aangeving veranderd is. en hebben gemeld dat we dit niet leuk vonden anders hadden wijbgeen kindermenu genomen.

volgens mevrouw aan de balie bleek dit al meer als 2 maanden te zijn. ( nogmaals, wij komen elke maandag eten). toen we zeiden dat dit niet waar was deed mevrouw een beetje vreemd. ze vroef of wij leidinggevende wilde spreken en wij hebben dit afgewezen.

op moment dat we aan het eten zijn komt mevrouw met leidinggevende aanlopen. ( onder ons eten)
met de redanering dat wij gegooid hebben met de pakjes drinken. dit vind ik hoogst schandalig en uit de boze aangezien dit absoluut niet gebeurd is.

er werden dingen tegen ons gezegd die er op wijzen dat wij mevrouw slecht behandeld hebben. er werd niet naar ons gevraagd wat er aan de hand was of eventueel naar ons verhaal geluisterd.

ik voel mij ongehoord en absoluut slecht behandeld door het personeel van ikea amersfoort. tot mijn spijt aangezien wik vaste klanten zijn.

daar zaten wij dan. voor schut voor het hele restaurant en eten wat koud was.

Gewenste Oplossing:

dit had anders behandeld moeten worden. nieuw protocol oke, maar ga geen leugens ophangen en ons vervolgens voor schut zetten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IKEA in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IKEA een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IKEA

Heeft op 12 november 2015 om 14:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM