Klacht: Ontbijt hema…

Martje1o85 op 11 juli 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

HEMA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 11 juli 2018

Klanten van HEMA uiten hun onvrede over de recente wijziging van het ontbijtaanbod, waarbij de prijs is verdubbeld en koffie apart moet worden betaald. Zij vrezen dat deze veranderingen zullen leiden tot een verlies van ontbijtgasten. De klanten hopen dat er iets met hun feedback gedaan wordt.

Mijn Klacht:

Wij doen bijna elke zaterdag een ontbijtje bij de Hema voor 2 euro. (1 pistlet met een omelet en 1 croissantje met jam en koffie na keuze). Nu is hema is pas veranderd in hun ontbijtjes. Nu mag je 5 items kiezen en betaal je de koffie na keuze apart erbij. Dus betaal je voor 1 ontbijtje het dubbele van wat het was.
Wij zijn van mening dat ze veel ontbijt klanten daardoor gaan verliezen en dat zou toch zonde zijn vind u niet?

Wij hopen dat hiermee iets gedaan wordt.

Graag horen wij graag iets van u!

Met vriendelijke groet,

Dirkjan en Martje Baardse

Gewenste Oplossing:

Als de prijs hetzelfde blijft...

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM