Klacht: Ongezouten cranberry mix

Mevr. Osinga op 19 april 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 19 april 2021

Een klant van Albert Heijn heeft klachten over de kwaliteit van de ongezouten cranberry mix, die de afgelopen tijd achteruit zou zijn gegaan. In een recent aangekochte zak ontbraken zelfs hazelnoten, terwijl de klant deze mix al drie jaar dagelijks consumeert. De houdbaarheidsdatum van het product is 09-2021.

Mijn Klacht:

Koop al zo’n 3 jaar ongezouten cranberry mix . De kwaliteit gaat de laatste tijd erg achteruit . Cranberry’s en noten slechter en in het zakje van afgelopen week zitten zelfs geen hazelnoten .
Eet elke dag een handje !
THT 09 – 2021

Gewenste Oplossing:

Kwaliteit weer beter en hazelnoten erin .

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevr. Osinga
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer